omurga terapi > Danışan Yorumları

“Yıllardır bel ve boyun ağrılarım vardı. Burak’ın seanslarına geldim ve gösterdiği uygulamaları evde kendim yapınca ağrılarım gitti. Kendimi çok daha iyi hissediyorum ve çok rahat dik durabiliyorum.”
Zeliha H.

“Zor ve kaskati kesildigim bir donemde, imdadima yetisen sihirli parmaklar… Sayende cok hizli bir cozulme ve dengelenme yasadim… 🙏🏻🌀 Izmir’e gelislerini dort gozle bekler oldum…”
Ceren Ezgi Yilmaz

“Ergenlik döneminde hızlı uzamadan kaynaklı duruş bozukluğu ve yaklaşık olarak 4 yıl önce uyku esnasında sağ omzumun üzerine uyumuş olmam sebebiyle şiddetli omuz ve sırt ağrılarına sahiptim. Zaman içerisinde sağlık problemlerime omurga eğriliği de eklendi. Arkadaşım sayesinde haberdar olduğum, sonrasında ise Burak’ın seanslarına katıldım ve ilk seanstan itibaren etkisini gösterdi. Seanslarla birlikte önerdiği pawanmukta hareketleriyle birlikte duruş bozukluğu ve omurga eğriliği rahatsızlıklarım bir ay içerisinde gözle görülür bir şekilde düzeldi. Bu düzelme ağrılarımın da büyük ölçüde ortadan kalkmasını sağladı.”
Hakan T.

“Sürekli iş yerinde oturmaktan ve hareketsizlikten dolayı ağrılarım vardı. Burak ile yaptığımız yoga çalışmalarından sonra ağrılar azaldı ve gösterdiği bazı küçük hareketlerle vücudumda büyük etkiler yarattı. Teşekkür ederim.”
Gizem S.

 “Yıllardır belimle ilgili problem için Amerika’nın en iyi masaj terapistlerinden birine gidiyorum. Ama sen ondan daha iyisin. “
Amerikalı 

“Gördüğüm en efektif, yararli terapiydi.Cok tesekkur ederim.”
Kanadalı 
” Işinde cok iyisin! Ingiltere’de ki bir cok terapistten daha başarılısın.
Taylandlı : Tayland’daki çoğu terapistten daha iyisin.”
İngiliz 
“Bir sureligine de olsa stresli hayattan harika masajin sayesinde kurtuldum.” 
Koreli
“Omzumu hareket bile ettiremezken şimdi çok daha iyiyim ve omzumu hareket ettirmek daha kolay.”
Brezilyalı

“Olumsuz bir sürü olayın peş peşe gelmesi beni hem fiziksel hem zihinsel bir bunalıma sokmuştu. Haftada bir gün özel yoga dersi ve haftada bir gün masaj terapisi alarak çok rahatladım. Şimdi daha enerjik, fiziksel ve zihinsel problemlere daha dik durarak karşı koyabiliyorum. Çok eğlenceli olan uoga çalışmalarına hala devam etmekteyim.”
Funda S.